Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

1. díl - Seznámení

5. října 2011 v 16:24 |  Distance High School
Tohle mě napadlo, když jsem si ve škole kreslila holčičky v uniformách, jedná se o příběh z dívčí školy, jenomže u přijmaček nesoudí podle vědomostí, ale vzhledu. Na školu berou jen ty nejkrásnější, popřípadě nejroztomilejší dívenky. Její ředitelka, bývalá modelka, v dnešní době už pobotoxní čtyřicítka školu pojmenovala Distance (odstup), kvůli tomu, aby dívky jakoby oddělila od světa. Dala jim dostatečné vzdělání pouze na to, aby dobře vystupovaliy a vypadaly. Z žákyň se tak mohli stát modelky, herečky, v případě talentu zpěvačky-budoucí hvězdy, nebo prvotřídní společnice, jako byli dříve v Japonsku Gejši. V horším případě díky nedostatku nabraných informací do života a skvělému vzhledu prostitutkami.


Na škole se v souasné době přou dva hlavní spolky - Chou a Zei. Zatímco Chou je tam už od vzniku školy, Zei se tam naskytuje jen 2 roky.

"Kam se kurva sereš?!" tohle byl pozdrav slečny Kai, stvořitelky Zei vedený na jednu ze zástupkyní Chou, Minu.
"Omlouvám se, nechtěla jsem do tebe strčit" Nestrčila, jen jsou obyčejně slečny vedeny k slušnosti a zdvořilosti, někdy až moc, což vůbec nebyl případ Kai.
"No proto, pro příště se vyhni NAŠÍ knihovně." Distance High School má okolo 10 knihoven, ale Kei jednu přivlasnila své skupině.
Od dveří se ozvalo: "Minu, nemáš proč odcházet." Byla to "šéfka" Chou, už čtvrťačka, Rose. Po této větě si Minu šla vybrat knížku.
"Rose, proč se nezdržuje někdo tak úžasný jako jsi ty jinde?" Kai to sice mířila ironicky, ale Rose nebyla zrovna chytrá a taky byla namyšlená, tak se jen mile usmála a prohodila "To bych asi měla, co tak úžasní lidé jako já dělají?"
To Kai dostalo, udělala jen PalmFace a dál už příslušnice konkurence ignorovala. V tom k ní přiběhla jedna z jejích nejlepších kamarádek a zástupkyně najednou, Polly. "Kaiii! Pospěš si, máme hodinu chůze!" Hodina chůze je hodina, ve které je vyučující neustále kontroluje, jesli dobře vkládají nohy před sebe a mají rovná záda. "To je nuda, pojď se podívat sem" Ukázala ven s okna. "Podívej, ten kluk."
"Kluk?!" Polly to jednoznačně vyděsilo, jelikož je škola DÍVČÍ a Polly je lesba, což o ní kamarádky samozřejmě neví. Její výkřik přivolal i Rose, která rychle nakoukla z okna a uviděla ho.
"Ten vypadá tááák úžasně"
"A já jsem si myslela, že ty se rozplýváš jen na botama." Rose samozřejmě zase nedošlo, že jde o urážku, ale nevěděla co na to říct, tak mlčela.
"Co se na něho podívat z blízka?." Kai hned vyletěla, podívat se na pana úžasného, ale nečekala, že Rose ji bude následovat a postupně ji předběhne. Předbíhali se celou cestu, ale nakonec u vstupních dveří byla první Rose, když se dveře otevřeli, srazili ji. Kai se zlomyslně rozesmála, ale to se klukovi ani trochu nelíbilo a pomáhal čtvťačce na nohy.
"Není ti něco?"
"Ne, to je vpohodě." Podívala se na něho. "Je fakt úžasný"
"Co, kdo?" Kai se nemohla zase nezasmát.
"Um, nic, já jsem Rose, a ty?"
"Yo."
"A ty sem teď chodíš?"
"Ty blbko, tohle je škola pro HOLKY, jinak co tu děláš, Yo?"
"A ty jsi?"
"Kai"
"Hezké, já jdu za mámou, čeká mě"
"Tak staré studentky tu nejspíš nejsou."
"Ne, to.." Zasměje se. "Moje máma je ředitelka tohohle toho."
Obě dívky oněmněli úžasem, nejen že nevěděli, že má dítě, ale že to dítě je tak nádherný syn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikina. Mikina. | 6. října 2011 v 19:30 | Reagovat

Tyyyyyyyyyyy jo O.o ♥

Je to uplně boží. Doufám že co nejdřív bude další díl Pažito ;-*

btw: uč se zeměpis, já nic neumím :D♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama