Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Episode II- Jelen Randy

20. října 2011 v 15:09 |  Twin Story

Jelen
Určitě neuhodneš, proč se to tak jmenuje
(Nic s Ropuchou)

Den ve škole dvojčátka zvládly dobře, no jako obvykle. Na odpoledne se k Jane domů pozvala Danova mladší, jen patnáctiletá sestra, Mikča. Mike ji měl totiž doučit matiku. Když zazvonila, doletěla otevřít Jane, po celém domě totiž létala s faxem, co jí došel. Byla to žádost o navrhnutí nové kolekce pro její vlastní firmu. Její oblečení bylo celkem dost prodávané, ikdyž novou kolekci neměli už 4 roky. No od doby, kdy bylo Jane 11. To ji moc bavilo kreslit a nejvíc šaty, tak jí matka zařídila menší podnik. V té době zrovna Janie sledovala seriál Jelen Randy, ikdyž originální název (Deer Randy) se jí líbil víc, bylo to přírodovědné a hlavní postavou byl nečekaně jelen se jménem Randy. Tak svůj podnik pojmenovala kombinací Deera a Randyho--> Deerandy.
Málem by na svou firmičku i zuapomněla, ale při tomto faxu... Rozhodla se někde nabrat informaci a v tom tam naráz byla ona-ta patnáctka, ta jí určitě poradí. Když se taky jmenuje Mikina. Začala si s ní povídat a vyzvídat co by tak nosila a vzniklo jí něco jako interwiew.
"Neé, já se neptám na tetování, ale na oblečení."
"To už jsem ale popsala."
"Ale víc, potřebuju popsat kolekci."
"Jakou kolekci?"
"Mám značku, víš."
"A?"
"No to je jedno, jsi moc nechápavá, čau." A odešla i do pokojííka, tam si sedla ke stolu a začala si čmrkat na papír, chtěla, aby vyšel model, ale bylo to víc nesouvislých čar. Žádná inspirace, jak má asi kreslit bez inspirace?! Začala to zběsile gumovat a tím si jen pokrčila papír. Nechtěla ale najímat návrháře, musela navrhovat sama. Co udělat papírový model? Jednorázové šaty, to je nápad. Okamžitě volala managerovi, oznámila mu svůj nápad, po hlase ji už sice nepoznal, ale měl uložené číslo. Souhlasil s nápadem, byl to jediný nápad za tolik let, co jiného mu zbývalo. Domluvili se na víkendovou schůzku, na prezentaci o novém nápadu. Už nemusela navrhovat, jen normálním neoriginálním střihům dala jinou, papírovou, texturu.
Už měla volno, co na tom, že je úterí, proč se nejít opít? Ale je s kým? Brácha se chtěl učit, Dan neměl čas.. Co se zeptat té jeho sestřičky? Napsala jí na facebooku a ona i souhlasila. Tak si Jane našla nového sparing partnera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikina. Mikina. | 20. října 2011 v 17:51 | Reagovat

Pojďme se v úterý opít ! :-DD

2 Jane. Jane. | 29. října 2011 v 11:43 | Reagovat

[1]: Opijem se v úterý ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama