Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Part 10: Ztráta

9. října 2011 v 12:56 |  Distance High School
Schválně, že neuhodneš co ztratí xD

Nastalo pondělí, Kai má svou bílo-červenou uniformu zapranou do hněda, je už moc ráda, že je maminka zpět doma a na víkendy jí může vozit oblečení vyprat, ikdyž si bude muset nakoupit nové uniformy, ale co už nadělá-NIC. Ale něco na hodině není tak jak má být, něco kromě barvy její uniformy chybí. Nemá učitelka nový účes? Ne, ona je nová. Nová informace, no stará jí stejně chybět nebude. Je vedle Kai nějak ticho-Kde je Polly?!
Celý den přemýšlí kam jí asi nejlepší kamarádka zmizela.. Nic ji nenapadá, Po vyučovacích hodinách jako obvykle zapne pc atd. Hned se jí Nick ptá, ne jestli bude rande, ale neobvykle, jestli byla sestra ve škole. Kai hned vidí spojitost s tím, že ne a zajímá se proč, zjistí, že mu volala, že by rodiče ani kruh přátel nepochopili její zájem o opačné pohlaví, že radši odjede, pak užse jí nedovolal. Při odpovědi na otázku "kdy to bylo?" si to hned spojí s Polly a Demi na nádraží, někam jely! Že jí to hned nebylo podezřelé, co by taky ty dvě dělaly na nádru? No tohle, být tak hloupá, teď se na sebe opravdu moc zlobí, co když se kvůli její hlouposti Polly něco stane? Je to nejen nejlepší kamarádka, ale i sestra jejího kluka... Všechno mu napíše a rovnou ať za ní přijede prozměnu on, protože ona se nevyzná v jízdních řádech, můžou zjistit kam jela. Když Nick dojede, Kai už na něj čeká na posledním místě, kde Polly viděla, asi to bude taky tím, že tam zrovna přijel.
"Proč jela na letiště?"
"Kam chce letět?"
"Nevím.." Radši na to zavolali policii, od této chvíle jsou Polly i její přítelkyně Demi nezvěstné.
Pro Nicka i Kai je to zásah, co je víc sestranebo kamarádka? Dokonce se o tom začali hádat, kdo ji zná líp, jenže zjištění, že kdyby ji znali nejlíp, věděli by, co se chystá udělat.
"Určitě ji k tomu donutila ta kráva, jinak to není možné, neopustila by mě..." Uvědomuje si, že jí to možná i chtěla říct, ale pořád na ni neměla čas. Napřed kvůli rozhodování Nick x Yo a pak kvůli randění... Možná je to jen její chyba, ne strach z rodiny, ostatních. Proč jen si jí nevšímala víc....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikina. Mikina. | 9. října 2011 v 19:21 | Reagovat

další díl. chci vědět jak to dopadne ;*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama