Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Speciální Simíci

30. října 2011 v 19:43 |  The SIMS real
Zhruba třináctiletá dívenka čumí vkuse 6 hodin do pc, co by hrála jiného než The sims?
"Lízo, pojď se na večeřet!" Křičí na ni maminka z kuchyně
"Jo, hned co mi tahle vyroste!" A dál se stará jen o svou novou rodinu- svobodnou matku s batoletem.
"Žádné vyroste, pojď nebo vypnu elektřinu." Líza si uvědomuje, že by mohla ztratit data co za poslední hodiny nahrála a tak si to radši uloží a jde přes chodbu do kuchyně. Už si chce palačinky brat k počítači, ale matka jí to zatrhne.
"Ty jsi tyran!" Musí papat u stolu.

Rychle to do sebe naháže a letí zpět k rozvrácené rodině. Všechno se dobře vybarvuje, ale to už matka zase křičí "Jdi si už lehnout, zítra je škola!"
"Teprv teď jsem večeřela."
"Ale to už bylo před třema hodinama." Bude to tím, že přes simíky nevií čas a ten opravdu rychle utíká. Přes třetí napomenutí to pořád nevypíná a rodič, jediný, kterého má, vypína elektrický proud, Líza strácí data nahrané za tři hodiny, ne že by jich bylo až tak moc, ale rozčílená je pořádně. Nemá cenu nic říkat, jde si aspoň vyčistit zuby.
V koupelně na umyvadle je nějaký ovladač. "Mamí, co to je?!" Maminka už šla spát, neslyší. "To bude asi pro mě" pomyslela si Líza, když viděla tlačítko jako simíkovský diamant. Zmáčkne ho a před ní se objeví něco jako interaktivní tabule, je jí to divné, ale klikne prstem na PLAY. Objeví se jí tvoření simíka. Vybere si holku, dospělou, blond vlasy, zelené oči a dost vyzívavé oblečení. Zamyslí se nad aspirací, ale nakonec vybere bohatství, co jiného by taky mohla takhle oděné ženě dát? ¨Nikdy by netušila a ani nevěřila, že když klikne na vytvořit simíka, její simík se objeví před ní a reálný! Její Samara Kruhová před ní stojí a dívá se na ni svýma pronikavě, až nereálně zelenýma očima.
"Co jsi zač?"
"Ahoj, já jsem Samara, jsem dospělá a miluju peníze, přitahují mě černé vlasy, dobrá kondice a parfém, odrazují-"
"To já všechno vím, ale.. Jak je možné, že jsi tady?"
"Vytvořila jsi mě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama