Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Porod

1. listopadu 2011 v 17:03 |  The SIMS real
"Karin?" Že by zničeho nic začala tančit? Zajímavé taneční kreace, to ano, jako když v simíkoch rodí... Moment, ona je v devátém měsíci a tohleto, no nic, oddělí se diamant a bude to. Moment, ona nemá nad hlavou diamant, NEMÁ DIAMANT! Budou muset do porodnice? Ale jak se tam jede? A mají oni vůbec pojištění? A, a, a... Bylo tam tolik áček.

A kde vůbec jsou? Podívá se z okna a oni už tím fárem vyjíždí, asi do nemocnice. Jsou rychlí. Líza je nervní, jako by se jednalo o její sestru, nebo tak něco. Oni vlastně ani nechtěli pokyn k tomu co mají udělat, na jednu stranu je Líza ráda, protože by spanikařila, ale na druhou stranu- Co když ji noví simíci už beudou poslouchat? Ale má hned naproti svého bydliště ulici co vybudovala, ano, vytvořila ulici, vytvořila Samaru, ten dům a samozřejmě Caryho. Má právo se cítit jako Bůh, cítiit se mocně. Kdyby chtěla, mohla by si vytvořit svou armádu, ale to ji nenapadlo, navíc by nic takového ani neudělala, ikdyž by tak mohla i ovládnout svět, s naprosto poslušnýma simíkama. A zrovna přijíždí i její vlastní matka, měla by jí jít otevřít dveře, ale nechce se přestat dívat z okna na ten krásný dům naproti, ten, kterému dělala něco jako stavební, bytovou i zahradní architektku. Stejně musí jít otevřít, mamka má zas plné ruky, nese nákup.
"Ahoj mami, cos mi koupila, cos mi koupila?"
"Uvidíš, vem to." Podá jí nákup a vrací se zpět do auta. Líza zanese domů nákup a už jí na stole zvoní mobil. Neznámé číslo, napřed nechce, ale nakonec to vezme. Němčina? Tim volá! Ale nic mu nerozumí, snaží se mu to vysvětlit, ale on taky nerozumí jí. Proč dělala německého simíka... Nakonec se nic nedozví, tak to típne. Kde vzal její číslo? A kde vzal mobil? Kolem všech tich simíků jsou takové záhady.
Ten samý den už jí nikdo nevolá, nikdo pro ni nejde, už hraje simíky na pc, nereálně. Myslí na to, jak je Karin, jestli už se miminko narodilo a tak- Najedno leží v posteli a chová si miminko, je tak roztomilé, sestřička se ptá jak ji pojmenují. Zavře oči a sedí zase zpět u počítače. To už opravdu není možné! Nemohla být někým jiným... už jí z toho všeho musí hrabat. Zkusí to znovu, myslí na Samaru. Sam, Sam, co dělá. Najednou stojí v obchodě a zkouší si šaty, je tam ještě nějaká cizí žena, která jí drží ramínka s dalším oblečením.
"Kdo jste?"
"Sammy, neudělalo se ti špatně?" Zase si jen vzpomene na svůj pokoj a je tam. Že by bylo možné přemísťovat se do svých postav? Co se děje s ní, když je "jinde"? Další otázky, od kterých chce znát odpovědi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama