Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Teleshopping

27. listopadu 2011 v 13:51 |  Stories
Když se člověk dívá na teleshopping na reklamu Horsta Fuxe, napadá ho, který debil by si takovou kravinu koupil? Pokud teda k tim lidem nepatří a okamžitě nebere telefon do ruky. Ještě je jeden typ lidí, ti se na to dívají a přemýšlí, napadá je, že by to mohlo být užitečné nebo jim usnadnit práci, ale nejsou si jistí, jestli jsou opravdu ochotní vysolit za něco takového tolik pěněz, ikdyž už tolikrát z reklamy slyšeli, že je to JEN za... Prostě nějakou sumu, která vždycky končí devítkou, je to perfektní marketingový tah, který používá už téměř každý. S kulatýma sumama se nám sice líp počítá, ale když slyšíme, že je něco jen za 2999, je nám to bližší než 3 tisíce. Ikdyž o tom zas tak ta koruna nerozhoduje, vizuálně to vypadá "levnější".

Opravdu to funguje, jako malí jsme se s bráchou po ránu vždycky dívali na teleshopping jen proto, abysme pak viděli naše oblíbené pokémony. Kolikrát jsme probudili maminku a začali jí popisovat ten zázrak co nabízí ten milý, téměř plešatý pán. Rozhodně nebyla z probuzení nadšená a už vůbec z toho za jakým účelem byla probuzena. Vždycky bylo lepší vypadnout.
Dívám se zase jednou po čase jak tam nabízí naprostou zbytečnost a říkám si, kdo by to koupil? Je mi jasné, že patřím podle mého dělení do typu A, ikdyž jako malá bych byla schopná objednat cokoliv. Kolikrát měl bratr nápad typu "To se bude mamince hodit, objednáme jí to k narozeninám." Ale i kdyby, kde bysme na to asi vzali?
Když se dívám na reklamu kde nabízí nože s nějakou diamantovou kvalitou, nebo něčím, má fantazie pracuje. Představím si ležet na zemi ten vyleštěný nůž celý od krve, vedle ležící postavu a vrah nikde. Má fantazie mi tvoří detektivku, jak se to celé rozuzlí. Například tu známou klaisku- "Může za to zahradník!" Tím se dostanu přes zbytek této reklamy a čekám na další, vymýšlím si další příběh a tak překonávám čekání.
Proč jen neslyšet zase větu no nekupte to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kajaky. Kajaky. | 27. listopadu 2011 v 20:15 | Reagovat

Hej.. měli by ti tu televizi vyhodit :D

2 Sasha Sasha | Web | 21. června 2013 v 10:00 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama