Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Prosinec 2011

No...

29. prosince 2011 v 20:42 Kecyy
Nejspíš tu opět moc nebudu tak jako doteď... POZASTAVUJU. Bude to asi tím, že už mě zase blogování nudí... No jako obvykle. Určitě se sem zase po nějakém čase vrátím, ale zatím Adios :*
Zase někdy...

LMAO!

18. prosince 2011 v 18:21 Kecyy
Přijde mladík do lékárny a přeje si: "Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce ... ... Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru ... ... Anebo ne! Dejte tri! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře". Tak se také stalo. Mladý muž přisel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se...
Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, ze jsi takový zasmušilý?" "Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, ze tvůj otec je lékárník..."


Vánoční look

18. prosince 2011 v 18:12 Kecyy
No tak jsem si nastavila něco, aby to tu vypadalo tak nějak zimněji, ikdyž venku nesněží


Víte už co pod stromeček?

11. prosince 2011 v 18:33 Kecyy
Pomalu ale jistě mě začíná čímdál rychlejší přibližování Vánoc stresovat. Kdo do hajzlu vymyslel ten zvyk dávat si dárky? Nikdy mi to nevadilo, protože jsem je měla měsíce předem koupené, ale ten nadhled ztrácím. Jednodušeji řečeno, nic nemám.
Už nějakou dobu jsem rozhodnutá nakoupit dárky, ale kdykoliv se dostanu do nějakého obchodu, vyberu tam spíš něco pro sebe, než nějaký dárek. Problém toto, už zbývá jen 13 dní do toho proklatého svátku, teda pokud počítám dobře. Mám na čase myslet i na někoho jiného než na sebe.

Kim

11. prosince 2011 v 18:21 Obrázkyy
Pátá řada Amerika hledá topmodelku na Prima Love skončila, no těším se na šestou. Ikdyž se musím přiznat, že jsem fandila Kim...
kim

Zdroj obrázku---> summerwood.blog.cz

It girl

10. prosince 2011 v 13:28 Music

Kdo je Popelka?

8. prosince 2011 v 19:13 Stories
Popelka jako ta pohádková postava maskovala svou identitu převlekem, aby ji na plese neviděla zlá macecha s nevlastní sestrou, popřípadě sestrami (záleží na provedení). O to přece pod maskou jde, o skrytí identity ať už před čímkoliv. Budu vyprávět příběh, jinou verzi popelky, bude úplně jiná než ta s plesem, kde jde jen o sňatek s princem, v té mé půjde o velké bohatství, které by ji i bez manžela mohlo vymanit z držení macechy a útiskování v mém případě jedné sestry. Na první pohled to vypadá dost feministicky, ale nic tak složitého mou hlavu netíží.

Cute animace

3. prosince 2011 v 16:58 Obrázkyy


Comeback

2. prosince 2011 v 21:10 The SIMS real
Potom, co matka Lízy vyhodila při svém velkém úklidu "ovladač s diamantem", ztratila Líza nadvládu nad svými simíky a celý víkend probrečela. Ale pak ji to přešlo a vrátila se k hraní simíků na počítači, no a co, že se do nic nemůže vtělovat a nemůže si už vytvořit nového kluka, kterého by jí každá holka záviděla. Už jí to přišlo spíš jako úplná šílenost, jako by si něco takového podvědomně vymyslela. A tak to taky mělo být.

Criminal

2. prosince 2011 v 20:44 Music

Lov

2. prosince 2011 v 17:15 Stories
"V tomhle lese se schováme, lidé sem nemůžou." Řekla jedna čarodějka těsně před tím, než se jí šíp zabodl do srdce a ona se sklácela k zemi. Ostatní spanikařily, začaly utíkat. Lidé je stříleli jako divou zvěř a ony se nebránily, nebránily se, ikdyž mohly. Když už zbyla v tom údajně chráněném lese jen jedna čarodějka se svým dítětem, asi tříletou holčičkou, rozhodla se začít jednat.