Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Comeback

2. prosince 2011 v 21:10 |  The SIMS real
Potom, co matka Lízy vyhodila při svém velkém úklidu "ovladač s diamantem", ztratila Líza nadvládu nad svými simíky a celý víkend probrečela. Ale pak ji to přešlo a vrátila se k hraní simíků na počítači, no a co, že se do nic nemůže vtělovat a nemůže si už vytvořit nového kluka, kterého by jí každá holka záviděla. Už jí to přišlo spíš jako úplná šílenost, jako by si něco takového podvědomně vymyslela. A tak to taky mělo být.

A ta možná zbraň hromadného ničení, teda ovladač, vytvářeč skutečných simíků se válel na smetišti do té doby, než ho tam našel pán, který tam dělal hlídače. Přišlo mu to jako pěkná věcička a to logo zeleného krystalu znal už proto, že se jeho syn stal závislákem na této velmi návykové hře. Taky mu to hned další den předal. Ani jeden z nich neměl tušení o co se jedná, syn to zkoušel nějakým způsobem zapojit do svého notebooku, ale nějak se to nedařilo. Stejně musel odejít do školy, a tak ovladač nechal ležet na stole.
Když se odpoledne vracel ze školy, rozezvonil se mu hned ve dveřích mobil.
"No mami?"
"Adámku, zlatíčko, už jsi doma?" Proč mu sakra říká pořád tak zdrobněle? Jen to se mu promítlo hlavou.
"Jo, teď jsem došel, proč?"
"Tak si vem věci a já si tě vyzvednu." Adam byl z rozpadlé rodiny.
"Dneská??"
"Nesedí ti to?"
"Víš mami, já jsem tátovi slíbil, že mu pomůžu uklidit."
"To nemehlo to ještě pořád neumí? No ještě aby ano, když jsem za něho všechno dělala já.."
"Hele, nech toho, táta je parádní."
"Dobře, Ady a kdy si tě teda mám vyzvednout? Zítra?"
"Co tak v pátek?"
"Budeš u mě na víkend? Dobře, měj se zlatíčko, posílám milion pusinek." Ne, že by o ně zrovna stál, ale nic jí neříká. Je to zpropadený puberťák, který nesnáší, když mu máma říká zdrobněle a když mu nedej bůh chce dát pusu, utíká na sto honů daleko.
Rozhodl se prozkoumat to co mu taťka donesl. Zmáčkl to největší tlačítko a začala tvorba. "Ty voléé!" Zaujmulo ho zřejmě 3D provedení. Vytvořil tam takového velkého černého nabušeného týpka a jakmmile dal vytvořit, nevěřil svým očím. Stál před ním jeho "Hulmihoukolen Farář." Což není ani o trochu lepší jméno než Samara Kruhová, no ty první pokusy... "Co jsi zač?"
"Nejsem zač, jsem Hulmihoukolen." Jakmile tohle Adam slyší, rozesměje se na celé kolo až se svalí na zem a tam smích ani náhodou nekončí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama