Music [] The SIMS real [] :ham Obrázky []
REKLAMY SEM

Kdo je Popelka?

8. prosince 2011 v 19:13 |  Stories
Popelka jako ta pohádková postava maskovala svou identitu převlekem, aby ji na plese neviděla zlá macecha s nevlastní sestrou, popřípadě sestrami (záleží na provedení). O to přece pod maskou jde, o skrytí identity ať už před čímkoliv. Budu vyprávět příběh, jinou verzi popelky, bude úplně jiná než ta s plesem, kde jde jen o sňatek s princem, v té mé půjde o velké bohatství, které by ji i bez manžela mohlo vymanit z držení macechy a útiskování v mém případě jedné sestry. Na první pohled to vypadá dost feministicky, ale nic tak složitého mou hlavu netíží.

Světla a spousta foťáků namířených jen na jednu osobu, na Popelčinu nevlastní matku, slavnou zpěvačku a idol všech žen nad 30 let. Každá by chtěla vypadat i po dvaceti letech kariéry a po jednom dítěti jako ona, pořád na dvacet. To taky každá neví o bolestivých zákrocích co si tato žena pro svou krásu nechá líbit.
"Ale matko-" žadoní Popelka na kolenou "Prosím, můžu jít na to oslavu?"
Chtěla jen na malou oslavu narozenin její nejlepší a vlastně i jediné kamarádky.
"Ne, jsi normální?!" Pustila se do ní macecha "Co kdyby tě někdo viděl na ulici? Všude číhají paparazzi a ty jsi má nevlastní dcera, do žádné zapadlé díry nepolezeš?!" A to byla její poslední slova než zalezla do jejich domácí sauny. Popelka se vydala přes předlouhou chodbu ke své ložnici. Všechno tam vypadalo tak přepychově, teda až na její pokoj. Ten byl zařízen velmi prostě, stroze. Tak jak ho zařídil její už zesnulý otec, tak jako byl zařízen celý dům. Otec i přesto, že měl peněz dost, nerozhazoval je, i s Popelčinou matkou šetřili Popelce na školy, peníze na její budoucnost, aby nemusela být na nikom závislá. Jenomže její maminka umřela velmi mladá, když byla Popelka maličké děvčátko a tatínek nevydržel zase tak dlouho držet smutek. Po nějaké době si vzal ženu, která dělala barovou zpěvačku. Díky jeho penězům se z ní stala legenda. Nastěhovala se i se svou dcerou, asi stejně starou jako byla Popelka k nich domů a začala za manželovi peníze zařizovat. K jejímu štěstí za pár let i on zemřel a záhadně zmizela závěť, ve které bylo napsáno, že dědí dcera. Vše jí hrálo do karet, měla svůj dům, peníze i kariéru, měla už i dospělou dceru, dokonce 2. A to byla ta jediná chyba, druhá dcera. Ta si ale nárok na peníze nedělala, byla moc dobře vychovaná na to aby si na nevlastního rodiče otvírala hubu.
Ale teď už opravdu plakala, nemohla oslavit důležitý den své jediné kamarádky, a proč? Kvůli ní- té botoxové, silikonové krávě co stejně zpívá na playback. To je ono, poví všem, že zpívá na playback a bude to, pomstí se jí. Jenomže čím víc o tom uvažovala, tím míň byl nápad reálný. Macecha by ji potrestala, možná i vyhodila z domu a kam by pak šla? Přítele, ke kterému by se nastěhovala nemá. Musela si to nechat projít hlavou a to jí nejlíp šlo pod proudem teplé vody. Šla se osprchovat a jako vždy si ve sprše zpívala. To bylo to co doopravdy uměla, zpívat. Měla krásný hlas, plný elánu, síly svého mládí, narozdíl od její nevlastní matky. Ta vlastně nikdy tak dobře nezpívala.
Nad hlavou jí naskočila pomyslná žárovička s nápadem, vpomněla si na talentovou soutěž co se zítra pořádá, její země hledá Superstar! Ovšem, hlásí se tam i její "sestra" a ta jistě bude protekci, a jen kdyby tam Popelku uviděla, vyškubala by jí všechny vlasy z hlavy, ale o to víc se jí líbí její "maskovaný plán".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 8. prosince 2011 v 19:16 | Reagovat

ahoj, můžu tě poprosit o ozdobu ? Zabere to jen pár vteřin a moc mi to pomůže...
http://vanocni.datart.cz/kristyna-n--si-preje-smartphone-nokia/
Děkuju moc, a sorry za reklamu... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama